1 minut czytania

Terapia narządów wewnętrznych dr Żenni to nowa metoda leczenia i rehabilitacji, której autor, dr Viktor Żenni, w nowatorski sposób wykorzystał działanie prądów diadynamicznych o niskiej częstotliwości oraz prądów galwanicznych, by pobudzać układ nerwowy i w efekcie wzmagać aktywność organizmu, przynosząc dobre efekty terapeutyczne. Dzięki stworzonej metodzie elektrostymulacji Żenni otrzymał tytuł Doktora Nauk Colombo University i rozpropagował zalety jej działania na całym świecie. W Polsce terapia narządów wewnętrznych jest znana od 12 lat i z powodzeniem stosowana przy wielu dolegliwościach i poważnych chorobach.

CO LECZYMY METODĄ ŻENNI?

Możliwości metody Żenni nie są jeszcze do końca znane, ale wraz z odkrywaniem nowych zastosowań pozytywnie zaskakują lekarzy i pacjentów na całym świecie. Emitowane przez urządzenie prądy pobudzają centralny układ nerwowy i odpornościowy, stymulują pracę narządów wewnętrznych i regulują zaburzoną gospodarkę hormonalną. Metoda Żenni najczęściej stosowana jest w leczeniu tarczycy, zapalenia trzustki, wątroby, żołądka, nerek i innych narządów wewnętrznych. Metoda ta jest również wykorzystywana w leczeniu niepłodności, zmian powstałych na narządach rodnych czy przy endometriozie. Terapia przynosi również dobre efekty w leczeniu astmy oskrzelowej, obturacyjnej choroby płuc, alergii, SM, depresji, nerwicy, migreny, przy bólach kręgosłupa, chorobach zwyrodnieniowych i po złamaniach. Znajduje również zastosowanie u pacjentów po udarach, a nawet przy zmianach nowotworowych.

KORZYŚCI DLA ZDROWIA

Ogromną zaletą metody Żenni jest to, że terapia prowadzona w ten sposób jest w pełni bezpieczna i bezbolesna oraz nie powoduje nieprzyjemnych skutków ubocznych. Dzięki elektrostymulacji, łączącej wykorzystanie prądów diadynamicznych z prądem galwanicznym, metoda dr Żenni przywraca naturalne potencjały elektryczne tkwiące w komórkach i stymuluje procesy naprawcze w narządach wewnętrznych, układzie nerwowym, gruczołach wydzielania wewnętrznego oraz aktywuje system immunologiczny do likwidacji przyczyny choroby i występujących dolegliwości. Jej duża skuteczność bardzo często pozwala pacjentowi uniknąć operacji, ratuje go przed niepełnosprawnością, inwalidztwem czy zażywaniem leków przez resztę życia. 

Zastosowanie elektrostymulacji podczas procesu leczniczego pacjenta powoduje wzmożoną aktywność organizmu i przynosi zaskakujące efekty terapeutyczne. Niejednokrotnie pacjenci stosujący tę metodę uznają ją za skuteczną i przewyższającą inne metody stosowane podczas leczenia. Z terapii można skorzystać w naszym zakopiańskim ośrodku, zapraszamy – http://marzenie-zakopane.pl/wczasy-z-rehabilitacja/.