1 minut czytania

Czas ciąży to niezwykle wymagający okres w życiu kobiety. Kończy się porodem, który nie jest bez wpływu na kondycję narządów płciowych każdej przedstawicielki płci pięknej. Jeszcze przed urodzeniem dziecka wiele pań martwi się rozstępami, powrotem do wagi sprzed ciąży, a także tym, w jakiej kondycji będą piersi. Po porodzie okazuje się, że równie ważne jest zregenerowanie okolic intymnych. Istotnie wpływa to na komfort nie tylko fizyczny, ale również psychiczny każdej kobiety. Rozwiązaniem okazuje się głęboka stymulacja elektromagnetyczna Salus Talent URO.

DLACZEGO OKOLICE INTYMNE PO PORODZIE WYMAGAJĄ REGENERACJI?

Tradycyjny poród wiąże się z przejściem dziecka przez kanał rodny. Najpierw trafia ono do szyjki macicy, a następnie do dróg rodnych, z których wydostaje się na świat. Dopiero wtedy może znaleźć się w ramionach świeżo upieczonej mamy. Wywołuje to szereg zmian w kobiecym organizmie. Wiele pań po porodzie uskarża się na zbyt luźną pochwę. Często pojawia się suchość, która sprawia, że współżycie przestaje być przyjemne. Podczas porodu może dojść do pęknięcia krocza, w wielu placówkach jest ono nadal obligatoryjnie nacinanie. A to wiąże się z niemałym urazem tkanek miękkich, co znacznie wydłuża powrót do pełnej formy. Przykrą pamiątką po porodzie u wielu pań jest także nietrzymanie moczu, które skutkuje nierzadko wycofywaniem się z kontaktów społecznych. Wszystkie te dolegliwości można jednak pokonać, stawiając na głęboką stymulację elektromagnetyczną.

NA CZYM TO POLEGA?

Stosowane do regeneracji poporodowej urządzenie SALUS TALENT wykorzystuje pole elektromagnetyczne. Zabieg wykonywany z użyciem urządzenia jest w pełni bezpieczny i przynosi spektakularne efekty. Decydując się na niego, nie trzeba obawiać się bólu. Stymulacja przenika głęboko, pobudzając tkanki, do których dociera. Co ważne, kobiety w czasie zabiegu mają zapewniony pełen komfort. Terapia aplikowana jest bowiem zewnętrznie. Panie nie muszą się rozbierać, nie ma żadnej ingerencji w jamy ciała. To idealne rozwiązanie dla tych mam, które dotychczas rezygnowały z zadbania o siebie z powodu wstydu i lęku przed rozbieraniem się.

NA JAKI EFEKT MOŻNA LICZYĆ?

Stymulacja elektromagnetyczna działa naprawdę wszechstronnie. Nie tylko stymuluje tkanki, ale również przyspiesza ich regenerację. Oddziałuje nie tylko na mięśnie, ale także komórki nerwowe oraz naczynia krwionośne. 

Regeneracja poporodowa w naszym ośrodku to przyjazny kobietom zabieg oparty na działaniu pola elektromagnetycznego. Jest bezbolesny, w pełni bezpieczny, przeprowadzany w komfortowych warunkach. Panie, które z niego skorzystały są zadowolone z intymnej sfery swojego życia.