1 minut czytania

Życzenia zdrowia są najczęściej wypowiadanymi podczas uroczystości rodzinnych. Nic dziwnego, będąc zdrowym, możemy uczyć się, pracować, poznawać świat. Dlatego coraz częściej zwracamy uwagę na to, co jemy, w jaki sposób odpoczywamy i dbamy o naszą kondycję fizyczną. Ważny jest dla nas zarówno stan ciała jak i stan ducha, dlatego coraz częściej korzystamy z wakacyjnych wyjazdów i zimowych urlopów. Cenne są dla nas wszelkie formy relaksu, które pozwalają odpocząć i nabrać dystansu do rzeczywistości. Dlatego korzystając z urlopu, wykorzystujmy każdą chwilę na relaks, na przykład w kapsule inhalacyjnej, która zadba o nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

RELAKS W ZDROWYM KLIMACIE

Sesja w kapsule inhalacyjnej jest niczym pobyt w nadmorskim kurorcie, gdzie czyste powietrze doskonale wpływa na nasz układ odpornościowy i oddechowy, lecząc istniejące i zapobiegając nowym chorobom. Pozytywne skutki działania kapsuły na pewno odczują osoby na co dzień borykające się z astmą, alergią, chorobami górnych dróg oddechowych oraz chorobami dermatologicznymi, takimi jak na przykład trądzik, łuszczyca czy cellulit. Właściwości lecznicze soli, wykazującej silne działanie bakterio- i grzybobójcze, pomogą w leczeniu kataru, przeziębienia oraz złagodzeniu obrzęku błon śluzowych dróg oddechowych. Seans w kapsule ukoi również nasze nerwy i dobrze wpłynie na ogólny stan psychiczny.

DLA DOBREJ FORMY I SAMOPOCZUCIA

Połączenie właściwości zdrowotnych kapsuły z jej dobroczynnym wpływem na nasz stan emocjonalny jest niewątpliwie jednym z atutów inhalacyjnych seansów. Sesja w kapsule dobrze zrobi osobom zmęczonym i wyczerpanym, które potrzebują ukojenia i wyciszenia emocji. Pozytywne skutki odczują również osoby cierpiące na depresje, a także te, które żyją w warunkach permanentnego stresu. Lecznicze właściwości inhalacji docenią również osoby żyjące w miejscach o szczególnie zanieczyszczonym powietrzu, ciągle narażone na przebywanie w warunkach szkodzących ich zdrowiu. I wreszcie, kapsuła inhalacyjna może okazać się pomocna w walce z tytoniowym nałogiem i wspomóc odwyk od papierosów. 

Z punktu widzenia osób poszukujących metod leczących i zapobiegających dolegliwościom zdrowotnym kapsuła inhalacyjna jest kolejnym ze sposobów, który możemy wykorzystać, dbając o własne zdrowie i samopoczucie. Korzystając z seansów inhalacyjnych, znajdziemy relaks i ukojenie, a dobroczynne skutki sesji zdrowotnych będziemy odczuwać przez dłuższy czas. 

Z kapsuły inhalacyjnej można skorzystać w naszym ośrodku, zapraszamy: http://marzenie-zakopane.pl/wczasy-z-rehabilitacja/.