1 minut czytania

Dobre relacje między pracownikami firmy to problem spędzający sen z powiek menadżerom i liderom firm. Zarządzający ludźmi szukają sposobów, by ludzie przebywający ze sobą większość dnia wiedzieli o sobie coś więcej niż godzina pojawiania się w miejscu pracy. Dobre kontakty, pozytywne nastawienie i chęć współpracy to jeden z elementów składających się na sukces firmy. Budowaniu takich relacji służą wyjazdy integracyjne, które obok funkcji motywacyjnej mają za zadanie scalić konkretną grupę i zbudować pozytywne relacje. Gdzie zorganizować taką imprezę, by przyniosła jak najlepsze rezultaty?

WYJAZDOWA ROZRYWKA

Impreza integracyjna powinna mieć charakter rozrywkowy, ponieważ w luźnej i niezobowiązującej atmosferze nawiązywanie kontaktów jest znacznie łatwiejsze. Aby pracownicy mogli naprawdę oderwać się od codzienności i spędzić ze sobą większą ilość czasu, taka impreza powinna mieć charakter wyjazdowy. Tylko w miejscu oddalonym od miejsca zamieszkania i pracy ludzie są w stanie przestać myśleć o bieżących sprawach, zostawić za sobą zawodowe zobowiązania i skupić się na budowaniu relacji z innymi. W takich okolicznościach ludzie wykazują cechy i umiejętności, których nie mieli okazji zaprezentować w zakładzie pracy, a być może rzucają one nowe światło na kompetencje i predyspozycje pracownika.

GDZIE ORGANIZOWAĆ IMPREZĘ?

Impreza integracyjna, aby przyniosła oczekiwane rezultaty, powinna być zaplanowana w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Pracownicy wyrażający chęć udziału w takim wyjeździe liczą na wypoczynek i umysłowy reset. Wspólnemu, lepszemu poznawaniu siebie powinien zatem towarzyszyć luz i relaks. Dlatego świetnym wyborem na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego są różnego rodzaju pensjonaty i ośrodki zlokalizowane w pobliżu pięknej przyrody: lasów, gór i rzek, gdzie obcując z naturą, przemęczeni i zestresowani pracownicy regenerują ciała oraz umysły i odzyskują siły.

IMPREZA MARZENIE

Na imprezę integracyjną zapraszamy do pensjonatu „Marzenie” w Zakopanem, gdzie u podnóża Tatr zadbamy o Państwa dobry nastrój i wypoczynek (http://marzenie-zakopane.pl/wypoczynek/). W naszej ofercie znajdziecie Państwo wycieczki na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego i Słowacji, imprezy regionalne okraszone góralskim jedzeniem i muzyką, wieczorki „góralskie” z pokazem strojów ludowych, tańca, degustacją oscypków oraz „herbaty góralskiej”, dyskoteki, karaoke czy – dla zwolenników tradycji – ognisko z pieczeniem kiełbasek i gawędą góralską. Gwarantujemy, że wrócicie Państwo wypoczęci i pełni zapału do podejmowania nowych wyzwań.