1 minut czytania

Wiele osób marzy o szybkiej utracie tkanki tłuszczowej i poprawie wyglądu sylwetki. Vacu Activ jest urządzeniem, które ułatwi walkę ze zbędnymi kilogramami. To zabieg odchudzający w formie ćwiczeń w specjalnych warunkach, które maksymalizują skuteczność aktywności fizycznej.

Vacu Activ to bieżnia z podciśnieniem. W specjalnej kapsule panuje podciśnienie, które poprawia krążenie krwi w skórze oraz tkance podskórnej. Proces zachodzi przede wszystkim na udach, pośladkach, brzuchu i talii, czyli tych obszarach, na których najczęściej odkłada się problematyczna tkanka tłuszczowa. Warunki panujące w Vacu Activ stymulują uwolnienie wolnych kwasów tłuszczowych z tej tkanki. Sesja w urządzeniu usprawnia krążenie krwi, dzięki czemu substraty tłuszczowe są szybko transportowane do mięśni. Procesy utleniania na poziomie komórkowym przekształcają je w wodę i dwutlenek węgla. Utrata tkanki tłuszczowej odbywa się miejscowo i przy mniejszym wysiłku.

Z kolei stymulacja krążenia krwi przyśpiesza usuwanie z organizmu nadmiaru wody i produktów przemiany materii, co daje efekt w postaci gładkiej i jędrnej skóry oraz pomaga poradzić sobie z cellulitem. Spacer na bieżni z podciśnieniem korzystnie wpływa też na samopoczucie.

Spacer w Vacu Activ

Kuracja odchudzająca z zastosowaniem Vacu Activ to cykl zabiegów, najlepiej 10, 20 lub 30 – liczba sesji powinna być uzależniona od ilości tkanki tłuszczowej. Na spacer należy ubrać się luźno, a w jego trakcie pić jak najwięcej wody albo napojów bez cukru. Najlepsze efekty uzyskamy, jeśli zabiegi połączymy z racjonalną dietą, ograniczymy tłuszcze, zwiększymy ilość warzyw i owoców oraz będziemy unikać produktów, które zatrzymują wodę w organizmie.